zapraszamy do współpracy

Rekrutacja na stanowisko nauczyciela w szkole Mind School trwa cały rok.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą, która zatrudnia coraz więcej nauczycieli. Poszukujemy nauczycieli z pasją, którzy świadomie wybrali ten zawód. Zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne na którym chętnie poznamy Cię bliżej, chcemy dowiedzieć się o Twoich umiejętnościach metodycznych.

Poszukujemy nauczycieli języków: polskiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego.

Nauczycieli przedmiotowych: matematyki, biologii, chemii i fizyki.

Zapraszamy do przesyłania swoich CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: info@mindschool.pl

Oferta

Oferujemy

-długofalową współpracę w oparciu o umowę o współpracę, zlecenie lub umowę o pracę

-grafik dopasowany do dyspozycyjności godzinowej nauczyciela

-gwarancja godzin w umowie, bloki zajęć porannych, popołudniowych oraz wieczornych w placówce szkoły

-różnorodność zajęć pod względem wiekowym oraz zaawansowania kursantów

-opiekę metodyczną oraz dostęp do szkoleń

-bogate wyposażenie szkoły w materiały edukacyjne

-bank gotowych materiałów do druku oraz stały dostęp do xero

-przejrzysty zakres obowiązków

-wynagrodzenie miesięczne wypłacane terminowo

-pomieszczenie socjalne do dyspozycji nauczyciela

-dostęp do multimediów: tablicy interaktywnej i tabletów

Oczekujemy

-umiejętności metodycznych, rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość wykonywanej pracy

-kreatywności i nieszablonowości.

-pasji do nauczania i chęci do pracy

-otwartości i miłego, optymistycznego usposobienia oraz punktualności

-doskonałej znajomości dziedziny nauczanej potwierdzonej wykształceniem

przebieg rekrutacji

Etap 1

  • Analizujemy nadesłane CV
  • kontaktujemy się z wybranymi nauczycielami.

Etap 2

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, na której:

  • porozmawiamy o warunkach współpracy i swoich preferencjach dotyczących grafiku oraz rodzaju prowadzonych kursów
  • wykonasz zadanie metodyczne
  • jeżeli rozmowa o pracę dotyczyć będzie obcego języka zaproponujesz swoją kandydaturę w języku obcym
  • jeżeli rozmowa o pracę będzie dotyczyła konkretnego przedmiotu np. język angielski rozwiążesz test z tej dziedziny

Etap 3

  • Podpisujemy umowę
  • Ustalamy harmonogram pracy