Nazywam się Marta Kwiatek. Jestem właścicielką i współzałożycielką szkoły Mary’s Bells School. Sprawdzam się w roli metodyka w naszej szkole. Uczę języka angielskiego, francuskiego i polskiego dla obcokrajowców. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Jestem absolwentką Liceum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Akademię Coacha Językowego PASE oraz eduSzkołę Metodyka eduNation.

W czasie studiów pracowałam z dziećmi, które miały trudności w uczeniu się języków obcych. To właśnie spowodowało, że zainteresowałam się zależnością pomiędzy pracą mózgu, a zdolnościami językowymi. Cały czas dokształcam się w dziecinie metodyki nauczania języków obcych, psychologii oraz pedagogiki.  W wyniku zdobytej wiedzy mogę pomagać uczniom osiągać dobre wyniki w nauce i pomagam im odkrywać swoje talenty. Moim mottem jest stwierdzenie: Każdego da się nauczyć, trzeba tylko wiedzieć jak.

Wolne chwile najchętniej spędzam na parkiecie, w podróży lub z rodziną i przyjaciółmi. Lubię poznawać inne kultury szczególnie od kuchni i talerza. Bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi grając w planszówki lub delektując się smakiem herbat świata lub pijąc dobrą czarną kawę.