Nazywam się Magda Majewska. W Mind School uczę języka hiszpańskiego oraz matematyki. Z radością zarażam podopiecznych miłością do języka hiszpańskiego i kultury latynoamerykańskiej. Poprzez autorskie zajęcia i zagadki logiczne staram się przekonać uczniów, że poszerzanie wiedzy z przedmiotu zwanego „królową nauk” nie jest tak trudne, a przy odrobinie chęci i wytrwałości każdy może osiągnąć sukces również na matematyce.

Jestem Absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie oprócz wiedzy ekonomicznej nabyłam umiejętności językowe, szczególnie język hiszpański. Tam też otrzymałam certyfikat z języka hiszpańskiego ekonomicznego na poziomie C2. Wcześniej uończyłam XIV LO im. Stanisława Staszica, w którym to poznałam i pokochałam wszelkie tajniki matematyki.

Już podczas studiów uczyłam matematyki uczniów z liceów i szkół podstawowych. Moim pierwszym sukcesem był kuzyn, który „namówił mnie do współpracy”. Gdy zobaczyłam, ile radości daje mi przekazywanie wiedzy, a jemu owoców praca ze mną postanowiłam pomóc również innym. W następnych latach uczyłam też języka hiszpańskiego w szkole prywatnej i językowej.

Poza moją pracą uwielbiam muzykę i grę na pianinie. Podróżowanie po świecie daje mi dużo energii do działania, w Hiszpanii odwiedziłam Madryt oraz ciągle wracam do Barcelony – najpiękniejszego zakamarka Europy.