dzieci

Nauka z Przyjemnością

Zajęcia dopasowane są całkowicie do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Korzystamy z atrakcyjnych i nowoczesnych treści oraz metod pracy aby uatrakcyjnić nasze zajęcia. Angażujemy dzieci i wspomagamy ich nauczanie poprzez autorskie lekcje i gry, które sprawiają naszym podopiecznym dużą frajdę. Dzieci z przyjemnością przychodzą na nasze zajęcia i nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

Technologia w Klasie – iEnglish

Narzędzia multimedialne używane przez nas to iPady oraz tablica interaktywna. Technologia wzbogaca nasze zajęcia oraz umożliwia użycie interaktywnych oprogramowań, aplikacji z rozmaitymi ćwiczeniami i grami językowymi. Uczymy dzieci jak bezpiecznie i rozsądnie korzystać z Internetu i technologii przyczyniając się w ten sposób do rozwoju świadomego technologicznego ucznia.

Metoda Montessori

Nowością w naszej szkole są zajęcia „English with Maria”.Zajęcia stworzone są zgodnie z metodyką Montessori. „English with Maria Parents” są dedykowane dla rodziców z małymi bobaskami. Zajęcia przyjmują formę blended-learning, gdzie podczas zajęć uczniowie prowadzą konwersacje z lektorem, w domu zaś mają dostęp do platformy e-learningowej. Zajęcia „English with Maria Parents and Babies” dedykowane są zarówno dla rodziców jak i małych szkrabów. Jest to nowatorska formuła zajęć zarówno dla rodziców jak i dla bobasów podczas jednego spotkania. Ostatnim kursem dedykowanym dla dzieci w wieku do 7 lat jest kurs „Play with Maria”. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Marii i jej metodach zajrzyj do zakładki o nas.

Indywidualne Podejście i Ambitne Treści

Przed przystąpieniem do kursu wykonujemy diagnostykę lingwistyczną dziecka składającą się z testu poziomującego, rozmowy z dzieckiem i rodzicem, testu na rodzaj dominującej inteligencji, który określa predyspozycje i zdolności dziecka. Podczas zajęć korzystamy z wyszukanych materiałów edukacyjnych na najwyższym poziomie. Książki i pomoce naukowe są odpowiednio dobrane do poziomu i rozwoju emocjonalnego i psychicznego dziecka.

Z Nami Nie Jest Nudno

Oferujemy atrakcyjne warsztaty językowe i lekcje okolicznościowe. Spotykamy się cyklicznie aby przeżyć niesamowitą przygodę podczas wspólnej zabawy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć śledź naszego Facebooka lub często zaglądaj do e-dziennika.Lekcje teatralne, eksperymenty naukowe, spotkania świąteczne, wspólne pieczenie pierników i wiele, wiele innych wspaniałych zajęć czeka na nas również w tym roku! Każdy uczeń Mind School może przyjść z osoba towarzyszącą. Wieź kolegę z ławki i przyjdź na warsztaty!

.

młodzież

Szybkie Postępy i Uczenie Samodzielności

Poprzez odpowiednio dobrane metody, wsparte omultimedia i regularne powtórki z pewnością w szybkim czasie zauważysz znaczne postępy w nauce. Na zajęciach spisujemy przejrzyste zasady współpracy – prawa i obowiązki ucznia. Zapewnia to dobry kontakt nauczyciela z kursantami, uczy samodzielności i odpowiedzialności za swoje zachowanie. Samodzielności i samokształcenia uczymy również podczas zajęć gdzie nie zabraknie pracy projektowych oraz flipped classroom czyli metody odwróconej klasy, gdzie uczeń na jakiś czas może wejść w role nauczyciela bo uczysz się najwięcej ucząc innych.

Poprzez odpowiednio dobrane metody, wsparte omultimedia i regularne powtórki z pewnością w szybkim czasie zauważysz znaczne postępy w nauce. Na zajęciach spisujemy przejrzyste zasady współpracy – prawa i obowiązki ucznia. Zapewnia to dobry kontakt nauczyciela z kursantami, uczy samodzielności i odpowiedzialności za swoje zachowanie. Samodzielności i samokształcenia uczymy również podczas zajęć gdzie nie zabraknie pracy projektowych oraz flipped classroom czyli metody odwróconej klasy, gdzie uczeń na jakiś czas może wejść w role nauczyciela bo uczysz się najwięcej ucząc innych.

Portfolio Językowe

Podczas zajęć uczeń tworzy swoje portfolio językowe. Autorskie zajęcia oparte o ciekawostki kulturalne ze świata ,filmy i piosenki uczą nie tylko wiedzy o języku ale poszerzają horyzonty i wzbogacają wiedzę ogólną kursanta.

Warsztaty Tematyczne

Oferujemy atrakcyjne warsztaty językowe i lekcje okolicznościowe. Spotykamy się cyklicznie aby wspólnie spędzić czas, nawiązać nowe przyjaźnie, dobrze się bawić w gronie znajomych. Lekcje teatralne, wspólne oglądanie filmów, planszówki, spotkania świąteczne i wiele, wiele innych ciekawych aktywności czeka nas w tym roku! Uczniowie Mind School przyprowadzić na warsztaty znajomych. Jeżeli nie chcesz przegapić warsztatów śledź nas na Facebooku lub zajrzyj do e-dziennika.

Debata Oksfordzka

Cyklicznie organizujemy debatę oksfordzką inaczej nazywaną debatą uniwersytecką. Jest to rodzaj debaty, w której zdecydowanie zabrania się obrażania innych lub wyśmiewanie mówców strony przeciwnej. Zadaniem debaty jest dyskusja nad tezą. Debatują przeciwnicy tezy oraz jej obrońcy. W tym roku nie obejdzie się bez ciekawych i znanych gości ze świata mediów i sztuki na naszych spotkaniach. Jeżeli nie chcesz przegapić ciekawych wydarzeń śledź nas na Facebooku lub wejdź na e-dziennik.

DoROśli

Odpowiedni Dobór Kursu

Zapraszamy do Mind School na spotkanie z metodykiem, który zapewni opiekę metodyczną oraz pomoże w doborze kursu. Po przeprowadzonej rozmowie oraz teście poziomującym dowiedzą się Państwo, który kurs jest dopasowany do Państwa potrzeb. Podczas spotkania istnieje możliwość przystąpienia do testu na rodzaj dominującej inteligencji, który pomoże określić najskuteczniejsze metody nauki i rodzaje ćwiczeń językowych dedykowanych dla Państwa. Spotkanie jest niezobowiązujące.

SKUTECZNIE I EFEKTYWNIE

Poprzez odpowiednio dobrane metody, wsparte o multimedia i regularne powtórki z pewnością w szybkim czasie zauważysz znaczne postępy w nauce. Na zajęciach z dorosłymi stosujemy Communicative Language Teaching (CLT) jest to sposób prowadzenia zajęć w którym równolegle doskonalimy cztery umiejętności językowe kursanta: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie.

Podejście to spowoduje (a jest swobodne), że zaczniesz mówić pełnymi zdaniami, osiągniesz lekkość i łatwość wypowiedzi. Zajęcia często przyjmują formę pracy w parach lub grupach. Podczas zajęć staramy się wykorzystać jak najwięcej sytuacji z życia codziennego tak abyś w podróży lub w pracy czuł się bezpiecznie i wiedział co masz powiedzieć.

Portfolio językowe

Podczas zajęć uczeń tworzy swoje portfolio językowe. Autorskie zajęcia oparte o ciekawostki kulturalne ze świata ,filmy i piosenki uczą nie tylko wiedzy o języku ale poszerzają horyzonty i wzbogacają wiedzę ogólną kursanta.

E-Learning

Nie masz czasu przyjechać na zajęcia lub jesteś z innego miasta, a chcesz uczyć się z nami? Chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe lub nabyć podstawowe umiejętności wymagane przez pracodawcę? Nic prostszego! Zapraszamy Cię na kurs online. Zapewniamy spersonalizowany kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Za pomocą testu poziomującego oraz rozmowy z metodykiem określimy nasz wspólny plan działania, a to wszystko online. To ty określasz ile gramatyki i słownictwa chcesz się uczyć, czy chcesz ćwiczyć formy pisemne czy konwersacje. Uczysz się wygodnie w zaciszu swojego domu. Efekty zauważysz w szybkim czasie ponieważ stosujemy multimedialne materiały, odpowiednio dobrane metody i regularne powtórki. Oferujemy zajęcia indywidualne lub w grupie.

Blended Learning

Blended Learning łączy w sobie zajęcia tradycyjne oraz szkolenie online. Unikalna metoda nauczania polega na możliwości korzystania z platformy online i aplikacji gdzie uczeń sam uczy się słownictwa i gramatyki oraz ćwiczy umiejętności receptywne -czytanie i pisanie. Drugim etapem kursu jest spotkanie z lektorem gdzie uczeń w większości prowadzi konwersacje co znacznie poprawia efektywność zajęć. Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą kursu zapraszamy na spotkanie z metodykiem i określenie rodzaju poziomu językowego oraz Twoich potrzeb.

Profesjonalne Kursy Językowe Dla Twoich Pracowników

Oferujemy szkolenia języków dostępnych w ofercie dla firm. Zajęcia mogą być prowadzone w szkole Midn School lub w biurze Państwa firmy. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kursów online, które mogą się odbywać za pomocą platformy do nauki. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą szkoleń.

Warsztaty Tematyczne

Oferujemy atrakcyjne warsztaty językowe i lekcje okolicznościowe. Spotykamy się cyklicznie aby wspólnie spędzić czas, nawiązać nowe znajomości i dobrze się bawić. Wspólne oglądanie filmów, spotkania świąteczne i wiele, wiele innych ciekawych aktywności czeka nas w tym roku! Uczniów Mind School zapraszamy z osobami towarzyszącymi. Jeżeli nie chcesz przegapić warsztatów zapraszamy Cię na naszego Facebooka lub do e-dziennika.