Dobierz Kurs Dla Swojego Dziecka

Poziom Wiek

 

Na tym poziomie uczeń realizuje materiał wymagany na egzaminie DELF Prim (A2). Na zajęciach kładziemy nacisk na poprawność gramatyczną. Następuje również integracja wszystkich kompetencji językowych: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Każdy uczeń na kursie otrzymuje za opłatą jeden zestaw książek: podręcznik oraz ćwiczenia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Uczeń za zgodą rodzica pod koniec kursu może przystąpić do egzaminu DELF i zdobyć certyfikat językowy.

 

9-10 lat

 

Na tym poziomie uczeń realizuje materiał na poziomie A1. Uczeń podczas zajęć nabywa kompetencje czytania i pisania w języku francuskim. Podczas zajęć nacisk kładziony jest na umiejętności komunikacyjne. Każdy uczeń na kursie otrzymuje za opłatą jeden zestaw książek: podręcznik oraz ćwiczenia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

8-9 lat

 

Na tym poziomie uczeń realizuje materiał A0. Uczeń podczas zajęć nabywa umiejętności komunikacji w języku francuskim. Rozwija swoje umiejętności czytania i rozpoczyna przygodę z pisaniem -zacznie pisać słowa. Każdy uczeń na kursie otrzymuje za opłatą jeden zestaw książek: podręcznik oraz ćwiczenia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

7-8 lat

 

Podczas zajęć uczeń rozpoczyna swoją przygodę z czytaniem. Będzie uczył się czytać pierwsze angielskie słowa i zdania przy zastosowaniu Global Reading Approach, gdzie uczeń w naturalny sposób zacznie rozpoznawać słowa i czytań. Będzie uczył się pisać  literki, ćwicząc motorykę małą w różnorodnych grach i zabawach na kreatywne pisanie. Po ukończeniu kursu uczeń będzie mówić całymi zdaniami poprzez ćwiczenia na mówienie i  rozmowy z rówieśnikami i nauczycielem po francusku podczas lekcji. Każdy uczeń na kursie otrzymuje za opłatą jeden zestaw książek: podręcznik oraz ćwiczenia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

6-7 lat

 

Na tym poziomie nauki dzieci będą uczyły się francuskiego grając w gry wymagające użycia języka. Odgrywać będą pierwsze scenki oraz poznawać bajki w języku francuskim. Zajęcia prowadzone będą w formie zabawy gdzie dzieci motywowane będą do wypowiedzi pełnozdaniowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

 

5-6 lat